--==Parafia Św. Brata Alberta w Zgłobicach==--
Struktury duszpasterskie
Dane teleadresowe, Kancelaria parafialna
Ośrodek Wsparcia Dziennego
Duszpasterze
Osoby świeckie
Rodacy
Życie religijne
Nabożeństwa
Liturgicza Służba Ołtarza
Dziewczęca Służba Maryjna
Grupa Apostolska
Róże Różańcowe
Rodzina Radia Maryja
Pielgrzymki
Scholka parafialna
Budynki i uposażenie
Tymczasowa kaplica
Kościół
Plebania
Kapliczki i krzyże
Cmentarz
Róże Różańcowe
Cały różaniec liczy 20 tajemnic, 4 części po 5 tajemnic, a więc żywe Róże składają się z 20 osób.

W naszej wspólnocie parafialnej istnieje:
10 Róż Niewiast
4 Róże Mężczyzn
1 Róża Misyjna (mieszana)
1 Róża Dziewczęcej Służby Maryjnej
1 Róża Liturgicznej Służby Ołtarza
1 Róża Szkolna (dzieci ze Szkoły Podstawowej)

Zasadniczo należący do róży zobowiązuje się do rozważenia codziennie jednej tajemnicy odmawiając dziesiątek różańca. Wskazana jest także obecność na comiesięcznym spotkaniu, lecz w razie nieobecności najlepiej podać tajemniczkę przez innego członka róży.

W II niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 następuje poświęcenie i zmiana Tajemnic Różańcowych.

Osoba odpowiedzialna za każda różę nazywana jest zelatorem. Zbiera ona tajemniczki przed błogosławieństwem a później rozdaje. Ma też obowiązek czuwać nad stanem osobowym róży i przypominać wszystkim członkom danej róży o codziennej modlitwie różańcowej.

Osoby należące do Żywego Różańca modlą się przede wszystkim w intencjach: Kościoła, Parafii, misji, intencjach podawanych na każdy miesiąc przez Ojca Świętego oraz intencjach własnych.

Róże: DSM, LSO i Szkolna działają na trochę innych zasadach.


Róże Niewiast:

1. Warchoł Lidia - zelator
2. Dymon Jadwiga
3. Dymon Alina
4. Halibożek Zofia
5. Janiga Kazimiera
6. Korcel Teresa
7. Oleś Maria
8. Pulka Zofia
9. Rybak Teresa
10. Sacha Maria
11. Słowik Stanisława
12. Sroka Agnieszka
13. Sroka Renata
14. Sroka Stanisława
15. Strzesak Małgorzata
16. Strzesak Zofia
17. Tadel Maria
18. Zaklikiewicz Joanna
19. Zaklikiewicz Krystyna
20.

1. Dulęba Krystyna - zelator
2. Baran Janina
3. Baran Marzena
4. Bibro Jolanta
5. Czernecka Janina
6. Grzegórzko Maria
7. Haba Alina
8. Jamróg Małgorzata
9. Knapik Bogusława
10. Kocoł Maria
11. Kuboń Krystyna
12. Kwiek Zofia
13. Latawska Michalina
14. Mikoś Halina
15. Pach Elżbieta
16. Pawula Maria
17. Poremba Elżbieta
18. Regieć Zofia
19. Tadel Urszula
20. Zaranek Celina


1. Mastalerz Maria - zelator
2. Barbachen Helena ?
3. Bednarz Władysława ?
4. Cebula Aneta
5. Duch Janina
6. Idzior Krystyna
7. Kaim Genowefa
8. Kania Barbara
9. Kawula Elżbieta
10. Kawula Joanna
11. Kras Halina
12. Łazarek Anna
13. Moskal Krystyna
14. Skórka Maria
15. Stus Zofia ?
16. Bulwa Anna
17. Tadel Lucyna ?
18. Topolska Teresa
19. Uszko Zofia
20. Wałaszek Kazimiera

1. Molek Zofia - zelator
2.
3. Biel Stanisława
4. Biel Barbara
5. Czuba Maria
6. Gajdur Cecylia
7. Grzesik Janina
8. Grzywa Józefa
9. Hebda Rozalia
10. Iwaniec Maria
11. Kawula Cecylia
12. Łaśko Maria
13. Mulka Alicja
14. Ptak Halina
15. Ptak Zofia
16. Sabat Dorota
17. Ślęzak Barbara
18. Włodarz Helena
19. Wójcik Zofia
20. Zaleśna Renata

1. Biernat Maria - zelator
2. Biernat Katarzyna
3. Turaj Barbara
4. Kuklińska Krystyna
5. Pis Krystyna
6. Gomułka Krystyna
7. Sajdak Alicja
8. Solak Anna
9. Strojna Halina
10. Strojna Franciszka
11. Sumara Aleksandra
12. Sumara Marta
13. Halibożek Jadwiga
14. Tadel Stanisława
15. Warchoł Danuta
16. Warchoł Ewelina
17. Warchoł Halina
18. Warchoł Reneta
19. Więcław Anna
20. Zięba Józefa

1. Brzozowska Łucja- zelator
2. Bilińska Janina
3. Florek Ewa
4. Grajewska Rozalia
5. Krakowska Beata
6. Migdał Beata
7. Migdał Maria
8. Migdał Władysława
9. Molczyk Anna
10. Niedźwiecka Zofia
11. Przydział Krystyna
12. Radlińska Zofia
13. Solak Grażyna
14. Solak Krystyna
15. Sroka Maria
16. Szal Janina
17. Warchoł Teresa
18. Wąsowska Maria
19. Wójcik Alfreda
20. Zięba Helena

1. Kawula Janina - zelator
2. Dulęba Danuta
3. Dulęba Maria
4. Grzegórzko Elżbieta
5. Grzegórzko Jadwiga
6. Grzywa Czesława
7. Kawula Barbara
8. Lisowska Bogusława
9. Marcinkiewicz Teresa
10. Muszyńska Krystyna
11. Ptak Anna
12. Piekarz Barbara
13. Piekarz Janina
14. Plebanek Ewelina
15. Srebro Ewa
16. Stefańska Krystyna
17. Tadel Pelagia
18. Tyka Jolanta
19. Walkowicz Krystyna
20. Zych Halina

1. Kuklińska Stanisława - zelator
2. Bąk Ewa
3. Bąk Genowefa
4. Bożek Katarzyna
5. Budyń Genowefa
6. Czeczuga Leokadia
7. Jagieło Zofia
8. Kawula Barbara
9. Markowicz Jolanta
10. Molczyk Krystyna
11. Niedźwiecka Iwona
12. Noga Ewa
13. Kozioł Wanda
14. Sumara Elżbieta
15. Stolarz Natalia
16. Surga Teresa
17. Sobol Agnieszka
18. Wzorek Irena
19. Zapał Elżbieta
20. Żurowska Lucyna

1. Więcek Władysława - zelator
2. Ciasnocha Maria
3. Czarnecka Barbara
4. Damian Aneta
5. Duraczyńska Agnieszka
6. Grzywa Czesława
7. Idzior Barbara
8. Jamróg Anna
9. Kłósek Irena
10. Kowalewska Magdalena
11. Ludwa Czesława
12. Łaśko Urszula
13. Malisz Maria
14. Musiał Joanna
15. Paździoch Maria
16. Smagacz Alicja
17. Szumińska Wanda
18. Majcher Teresa
19. Warchoł Danuta
20. Żydowska Marta

1. Mendel Alina - zelator
2. Barbahen Helena
3. Ćwik Grażyna
4. Kaim Barbara
5. Krakowska Agnieszka
6. Lasota Zuzanna
7. Mucha Iwona
8. Pabian Magdalena
9. Usień Agata
10. Wrona Iwona
11. Kucmierz Zofia
12. Winkowska Zofia
13. Figiel Beata
14. Mendel Judyta
15. Mucha Dorota
16. Molek Katarzyna
17. Zabawa Zofia
18. Golonka Maria
19. Sacha Edyta
20. Sabat Maria


Róże Mężczyzn:

1. Czuba Stanisław - zelator
2. Biel Stanisław
3. Czuba Henryk
4. Fido Jan
5. Grajewski Edward
6. Kawula Franciszek
7. Zaleśny Zbigniew
8. Ślęzak Ryszard
9. Kwiek Eugeniusz
10. Niedźwiecki Józef
11. Niedźwiecki Roman
12. Noga Ryszard
13. Pawula Jan
14. Piekarski Adam
15. Słowik Józef
16. Surga Mieczysław
17. Ślęzak Jakub
18. Zaranek Adam
19. Warchoł Stanisław
20. Wzorek Stanisław

1. Łaśko Bartosz - zelator
2. Biskup Wiesław
3. Czarnecki Waldemar
4. Kieć Przemysław
5. Koterba Jan
6. Mastalerz Edward
7. Pabian Andrzej
8. Paździoch Andrzej
9. Ptak Zbigniew
10. Prosół Mieczysław
11. Sabat Władysław
12. Solak Jacek
13. Szczupak Andrzej
14. Szumiński Kazimierz
15. Szal Leszek
16. Wojnicki Jan
17. Zaklikiewicz Tadeusz
18. Więcek Daniel
19. Żurowski Andrzej
20. Żydowski Jerzy

1. Kras Jerzy - zelator
2. Baran Gustaw
3. Kozioł Krzysztof
4. Uszko Zdzisław
5. Gogola Lesław
6. Jamróg Tomasz
7. Jarosz Adam
8. Kaim Zenon
9. Kawula Antoni
10. Kędzior Stanisław
11. Wałaszek Edward
12. Krakowski Grzegorz
13. Mendel Bogdan
14. Idzior Kazimierz
15. Murczek Sławomir
16. Warchoł Krzysztof
17. Podlawski Stanisław
18. Sajdak Eugeniusz
19. Sobyra Józef
20. Usień Mariusz


Róża misyjna:

1. Kaszewska - Marecik Barbara - zelator
2. Biel Stanisława
3. Biskup Maria
4. Boryczko Janina
5. Banaś Danuta
6. Dąbrówka Zofia
7. Dąbrówka Bogusław
8. Godek Agnieszka
9. Godek Mieczysław
10. Jamróz Marzena
11. Leśniak Lilianna
12. Marecik Łukasz
13. Marecik Stanisław
14. Marecik Tomasz
15. Piegza Władysława
16. Słowik Eleonora
17. Srebro Grażyna
18. Tadel Renata
19. Zapart Zofia
20. Zapart Elżbieta

Dodane przez zaklik dnia maj 09 2007 20:02:2824286 Czytań - Drukuj
Historia
Zgłobice
Parafia Zbylitowska Góra
Parafia Zgłobice
Święci
Św. Brat Albert
Bł. Karolina Kózka
Dobre strony
Dobre strony
Nawigacja
Szukaj
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Created by Z@KLIK Copyright © 2007